KONST / Litografier / Färglitografi 15018518
nr 1501 8518
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/260, daterad -82 cm, yttermått inklusive ram: 72x57 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:22:04
4/11 01:22:29
100 kr
7/11 19:16:33
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson